tamam
BeiJing Cape Golden Gas System Company LTD yelling@golden-cape.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

BeiJing Cape Golden Gas System Company LTD şirket Profili

BeiJing Cape Golden Gas System Company LTD
 • İş türü

  Üretici

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya

 • Markalar

  KAPI ALTIN

 • No. Çalışanları

  >50

 • Yıllık satış

  100000-1000000

 • Yıl kurulan

  2008

 • İhracat p.c

  60% - 70%

 • 24

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Giriş

Biz, Beijing Cape Golden Gas System Company Ltd., FangShan Endüstriyel ozon, Pekin, Çin'de bulunan, hava ayırma teknolojisi araştırma ve geliştirme yapan üreticiler, araştırma, tasarım, ürün ve kurulum konusunda profesyonel.


Cape-Altın.Seçkin profesyonellerden oluşan bir gruba, profesyonel işleme ve test ekipmanlarına, mükemmel yönetim sistemine, sıkı kalite kontrol sistemine sahiptir, müşterilere profesyonel, kapsamlı satış öncesi, satış ve satış sonrası hizmet sağlayabilir.Satış mühendisleri, müşterilerin farklı gereksinimlerine ve kullanım koşullarına göre profesyonel ekipman seçimi danışmanlığı, profesyonel, ekonomik ve güvenilir teknoloji çözümleri sağlayabilir.Şirketin tasarım ve üretim personeli, her ürününde ileri teknoloji ve mükemmel üretim teknolojisini barındırmaktadır.Şirketin satış sonrası hizmet sisteminin hizmet konsepti "önce müşteri"dir, bu, her bir ürünün mükemmel ve ilk kez servise ulaşmasını sağlamak, her bir ürün setinin iyi çalışma koşullarında tutulabilmesini sağlamaktır.

Cape-Golden her zaman "Uyum en değerlidir, Güvenilirlik, önce dürüstlük" iş felsefesine bağlı kalmıştır, birinci sınıf teknoloji, yüksek kaliteli ürün kalitesi, mükemmel ve zamanında sonra genel müşteri için sürekli yenilik, yürekten hizmet vermektedir. -satış hizmeti.

Şirket Güçlü Yönleri
Güçlü teknoloji araştırma ve geliştirme ekibi
Cape Golden, on yıldan fazla hava ayırma ve tarımsal sulama teknolojisi tecrübesi ile Tsinghua Üniversitesi, Çin Bilimler Akademisi ve Çin Tarım Üniversitesi'nin teknoloji avantajına güveniyor, şimdi müşterilerin çeşitli alanlardaki farklı gereksinimlerini karşılayabiliyoruz, her zaman ısrar ediyoruz ekonomik, güvenilir,verimli ve standart araçlar ve hizmet.
Mükemmel üretim kalite güvence önlemleri
Beijing Cape Golden Gas System Company Ltd., aşağıdakiler dahil olmak üzere ISO9001: 2000 kalite yönetim sistemi standardına uygun olarak üretim sürecinde kalite kontrol yönetimi yürütür:
1.Müşterinin gereksinimlerini netleştirin, mükemmel, makul teknoloji çözümleri sağlayın
2.Sözleşme incelemesi
3.Tasarım kontrolü
4.Yedek parça temini, dış kaynak işleme kontrolü
5.üretim kontrolü
6.fabrika denetimi
6.Ekipman paketleme ve nakliye kontrolü
 

Geçmiş

2008 yılında kurulan şirket, araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış, mühendislik ve hizmeti entegre eden uluslararası bir kuruluştur.ISO9001 kalite yönetim sistemini ve ISO13485 tıbbi cihaz kalite yönetim sistemini geçti.

 

Cape Golden, on yıldan fazla hava ayırma teknolojisi tecrübesi ile Tsinghua Üniversitesi, Çin Bilimler Akademisi ve Çin Tarım Üniversitesi'nin teknoloji avantajına güveniyor, şimdi müşterilerin çeşitli alanlardaki farklı gereksinimlerini karşılayabiliyoruz, her zaman ekonomik sağlamakta ısrar ediyoruz, güvenilir, verimli ve standart araçlar ve hizmet.Çin, Güneydoğu Asya, Afrika, Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve 40'tan fazla ülke ve bölgede kullanıcılarımız.Şimdiye kadar normal şekilde çalışan binlerce enstrümanımız var..

Hizmet

Hassas ve dikkatli yerinde eğitim ve satış sonrası servis

 

Cape Golden, satılan her ürün için yerinde eğitim ve satış sonrası hizmet sağlar, müşterilerin ürünlerin göstergelerini tam olarak anlamaları için yerinde eğitim sınırsız sürelidir.
Müşteri sorunlarına her zaman rehberlik etmek için 7*24 saat satış sonrası servis hattı.
37 satış sonrası servis personeli, küresel müşteriler için yerinde servis sağlar.
Şirketin kuruluşundan bu yana, satış sonrası hizmet şikayeti ile ilgili bir durum yoktur, şirketimiz dünyanın çeşitli bölgelerindeki müşterileri yüksek övgüyle karşılamaktadır.

Çin BeiJing Cape Golden Gas System Company LTD şirket Profili 0

Ekibimiz

Beijing Cape Altın Gaz Sistemi Şirketi LTD.Oksijen ve Azot jeneratörünün profesyonel bir teknik geçmişine sahip eksiksiz bir organizasyon yapısına sahiptir.
Şirketimizde yaklaşık 60 personel var ve aşağıdaki gibi 4 ekibe ayrılıyoruz:

PazarlamaandSatış ekibi:
Her gereksiniminize odaklanın ve en uygun maliyetli cihazı seçmenize yardımcı olmak için profesyonel tavsiye ve teklif sunun.

Teknik Destek Takım:
Her teknik gereksinimi, türü ne olursa olsun, teknik ekibimiz sabırla tek tek analiz edecek ve en kısa sürede size detaylı bir yem fırını yapacaktır.
Kalite Kontrol Ekibi:
Kalite Kontrol Ekibi, ISO9001'e göre sıkı denetim uygular, her cihaz teslimattan önce kesinlikle denetlenecek ve cihaz kalitesini sağlamak için kayıt için rapor oluşturacaktır.

Satış Sonrası Ekibi:
Tüm satış sonrası hizmetleri ele alarak, teknik sorunlarınız olduğunda, size hızlı bir şekilde cevap verecekler, çözümü bulmanıza yardımcı olana kadar ilgili öneriyi sunacaklar.

 

Çin BeiJing Cape Golden Gas System Company LTD şirket Profili 0